• +420 315 557 824
  • +420 315 557 590

 

Nabízíme Vám komplexní účetní a daňový servis pro fyzické i právnické osoby na profesionální úrovni za příznivé ceny.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi a naším cílem je úspora nákladů každého klienta.

Nabízíme:

Účetnictví zpracováváme v účetním systému Helios Orange, daňovou evidenci v  Money S3. Veškeré účetní agendy účtujeme tak, aby plně odpovídaly zákonu o účetnictví, daňovým zákonům a všem dalším souvisejícím předpisům.

V průběhu roku sledujeme společně se zákazníkem vývoj jeho hospodářského výsledku, aby mohl včas zareagovat a s naší pomocí v rámci zákonných možností tento hospodářský výsledek optimalizovat podle svých představ.

Zpracování účetnictví zajišťujeme komplexně včetně styku se všemi orgány státní správy (finančním úřadem, orgány sociálního a zdravotního pojištění). V případě zájmu zákazníka to zahrnuje mimo jiné i doručení daňových přiznání a veškerých přehledů v zákonných lhůtách na tyto instituce. Na zákazníkovi poté zůstává v podstatě jen povinnost včasného předávání úplných a správných podkladů.

Předávání dokladů probíhá průběžně elektronicky, poštou nebo osobně. V ceně je zahrnut veškerý tisk dokumentů, jejich zakládání a archivace v naší kanceláři po dobu jednoho účetního roku.

Za svoji práci ručíme jak z titulu smlouvy s klientem, ve které se zavazujeme ručit za chyby způsobené chybným účtováním, tak i naším profesním pojištěním u Česká Podnikateská Pojišťovna, a.s. .

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás nezávazně navštívíme, upřesníme si Vaše požadavky a navrhneme jak by naše spolupráce mohla vypadat. Poté Vám ZDARMA vypracujeme cenovou nabídku přímo na míru.

Vedení účetnictví a daňové evidence.

Nabízíme Vám komplexní účetní a daňový servis na profesionální úrovni za příznivé ceny.

  • Hlavní 290, Rataje nad Sázavou 285 07
  • +420 315 557 824
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Používáme účetní software:

HELIOS Orange je moderní informační systém, který poskytuje uživateli zcela nový a iNOVATIVNÍ přístup k důležitým datům.

helios.eu

 

Účetnictví pro menší firmy a živnostníky.
Odkudkoliv, kdykoliv pro Windows, Linux a Mac.

flexibee.eu

Top